KAMEROR, 20 st, analoga, 1900-tal.

4495616. KAMEROR, 20 st, analoga, 1900-tal.

Bla Topcon, Kowa, Certina, Agfa Ambi, Zeiss, Werra, Voightländer, Nettar, Porst, Canon, Yashica.

Varierat slitage, defekter kan förekomma.
Ej funktionstestade.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestade.

Antal besök: 439