FÅTÖLJER, 1 par, "Lilla Eva", Triva, Kerstin Hörlin-Holmquist, NK, 1900-talets andra hälft.

449550. FÅTÖLJER, 1 par, "Lilla Eva", Triva, Kerstin Hörlin-Holmquist, NK, 1900-talets andra hälft.

Båda brickmärkta.
Rygghöjd 93cm.

Bruksslitage. Textilier samt stoppning med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båda brickmärkta.
Rygghöjd 93cm.

Antal besök: 561