LANTERNA, HG, koppar/glas, Herman Gottfrid, Helsingborg.

4495462. LANTERNA, HG, koppar/glas, Herman Gottfrid, Helsingborg.

Höjd 31cm med trästativ, 4,5 cm, diameter 24 cm, stativ ca 23 x 24 cm.

Bruksskick, ytslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 302