VÄGGHYLLA, furu, 1900-tal.

VÄGGHYLLA, furu, 1900-tal.
4495296. VÄGGHYLLA, furu, 1900-tal.

Två lösa konsoler. Längd ca 141, bredd 20, höjd 34 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 180