SKRIVBORD, rokokostil, omkring 1900.

4495289. SKRIVBORD, rokokostil, omkring 1900.

Avlutad furu/björk. Två lådor. Längd ca 100, bredd 59, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Avlutad. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 540