SPELBORD, sent 1800-tal.

SPELBORD, sent 1800-tal.
449494. SPELBORD, sent 1800-tal.

Lövträ, total längd ca. 95, bredd 91, höjd 74 cm.

Slitage, repor, slagmärken, sprickor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 325