PARTI GLAS, 16 delar, champagneskålar samt vinglas, 1900-talets slut.

44949. PARTI GLAS, 16 delar, champagneskålar samt vinglas, 1900-talets slut.

10 champagneskålar, höjd 15 cm.
6 vinglas, höjd 14 cm.

Bruksslitage, naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 vinglas, höjd 14 cm.

Bruksslitage, naggar.

Antal besök: 2 721