KURT ULLBERGER. Träsnitt, provtryck, kustparti, signerad, 56.

4494890. KURT ULLBERGER. Träsnitt, provtryck, kustparti, signerad, 56.

Ca Ca 42 x 16 med ram 58 x 31 cm.

Bruksskick. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 158