BJÖRN MELIN. Utan titel.

BJÖRN MELIN. Utan titel.
4494607. BJÖRN MELIN. Utan titel.

Olja på segelduk, 246 x 197 cm. Signerade och daterade Melin 02.

Fläckar, veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar, veck.

Antal besök: 240