BRICKBORD, renässansstil, tidigt 1900-tal.

4494577. BRICKBORD, renässansstil, tidigt 1900-tal.

Tudelad. Hopfällbar benställning. Höjd 77 cm. Längd 78 cm. Bredd 51 cm.

Bruksslitage. Smärre märken. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 180