SNEDKLAFFSEKRETÄR, engelsk stil, 2000-tal.

4494425. SNEDKLAFFSEKRETÄR, engelsk stil, 2000-tal.

Höjd ca 89,5, längd 68, bredd 36 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Repor och märken. Fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 150