Klänningar, 7 st. 1960/70-tal.

449432. Klänningar, 7 st. 1960/70-tal.

Cirka. 34/36-38/40
Blandade färger och material. Dehå, Wahls, Magualene, Falilko med mera.

Bruksslitage. Smärre fläckar/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka. 34/36-38/40

Antal besök: 1 642