HERRCYKEL, 26", Peak, Urban Movement Series, 2000-tal.

449353. HERRCYKEL, 26", Peak, Urban Movement Series, 2000-tal.

Ramens längd ca 110 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens längd ca 110 cm.

Antal besök: 2 993