VÄGGTAVLA, keramik, Dorothy Clough, Upsala Ekeby, 1900-tal.

449342. VÄGGTAVLA, keramik, Dorothy Clough, Upsala Ekeby, 1900-tal.

Väggtavla, dekor av kvinnoprofil
Diameter 30 cm.

Enstaka lasyrslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm.

Enstaka lasyrslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 493