4493314. MATSALSMÖBEL, HEPPLEWHITESTIL, MAHOGNY, 11 DELAR.
Skåp med vitrinovandel, höjd 182cm, bredd 116cm, djup 47cm. Märkt "Oscar Edv Ekelunds snickerifabriks AB Viserum".
Sju stolar, höjd 90cm, sitthöjd 47cm.
Bord, höjd 74cm, diameter 120cm.
Två iläggsskivor, bredd 56cm, vardera.
Bruks- och ytslitage, repor, märken, stolar med fläckar, bord och skåp med fuktfläckar.