ENDRE SZASZ. Figurkomposition, litografi, signerad.

4493289. ENDRE SZASZ. Figurkomposition, litografi, signerad.

Motivets mått 36 x 34 cm.
Rammått 57,5 x 53,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått 36 x 34 cm.
Rammått 57,5 x 53,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 231