SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
4493249. SLAGBORD, 1800-tal.

Ådringsmålat. Svängda skivor. Balusterformade ben.
Höjd cirka 70 cm, cirka 88 x 63 i hopfällt läge.
Total längd cirka 119 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4493249. SLAGBORD, 1800-tal.

Total längd cirka 119 cm.

Antal besök: 322