SEKRETÄR, Carl Johan, med lönnfack, 1800-tal.

4492953. SEKRETÄR, Carl Johan, med lönnfack, 1800-tal.

höjd 137 cm, längd 110 cm, bredd 46 cm.

2 st lösa lister medföljer, ålders- och bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 201