STOLAR, ett par, Gotland, sengustavianska, 1800-tal.

449284. STOLAR, ett par, Gotland, sengustavianska, 1800-tal.

Bemålade, genombruten rygg, kopplade ben.

Slitage, repor, slagmärken. Sits med sprickor. Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 573