MISCHA ROSIC. Olja på duk, kustlandskap, signerad.

4492612. MISCHA ROSIC. Olja på duk, kustlandskap, signerad.

64x83 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

64x83 cm.

Adress

Torupsgatan 2
217 73 Malmö
Sverige

Placering
Vägg 2 golv 5
Antal besök: 129