SKRIVBORD, fristående modell, 1900-tal.

449244. SKRIVBORD, fristående modell, 1900-tal.

Bonat trä. Längd 137 cm. Bredd 71 cm. Höjd 76 cm.

Slitage, avslag och ytrepor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, avslag och ytrepor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 518