MATTA, efter Picasso, 1900-talets andra hälft.

4492437. MATTA, efter Picasso, 1900-talets andra hälft.

Mått ca 62x45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 62x45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 502