KLACKRING, 9K guld, Storbritannien.

4492377. KLACKRING, 9K guld, Storbritannien.

Vikt ca 3,0 gram.
Storlek ca 19/60.
Bredd ca 3-12 mm.

Bruksskick. Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 3,0 gram.
Storlek ca 19/60.
Bredd ca 3-12 mm.

Bruksskick. Lagning.

Antal besök: 235