BARNSTOL, allmoge, 1800-tal.

BARNSTOL, allmoge, 1800-tal.
4492185. BARNSTOL, allmoge, 1800-tal.

Höjd ca 88, bredd 41, längd 46 cm.

Åldersrelaterad brukslitage. Enstaka ny skruv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 163