SKULPTUR, bemålad gips, fotbollsspelare.

4492115. SKULPTUR, bemålad gips, fotbollsspelare.

höjd 42 cm.

halsen lagad, sockel med nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 42 cm.

Antal besök: 151