ARMBANDSUR, Tissot Couturier Chronograph, stål.

4492044. ARMBANDSUR, Tissot Couturier Chronograph, stål.

Diameter 43,5 mm.

Bruksslitage med repor, 1 knapp samt spänne saknas. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 43,5 mm.

Antal besök: 688