SIDEBORD, mahogny, jugend, modell "Äpplet", 1900-talets början.

449170. SIDEBORD, mahogny, jugend, modell "Äpplet", 1900-talets början.

Längd 110 cm. Bredd 52 cm. Höjd 107 cm. Med lådor.

Bruksslitage. Kraftigt slitage av skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 933