LOCKSKÅL, glas, signerad Simon Gate.

449167. LOCKSKÅL, glas, signerad Simon Gate.

Etikettmärkt, Orrefors Sweden, signerad o f G A 69 - 29.
Höjd 5,5, diameter 10 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5,5, diameter 10 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 516