Trä och kork.
Beslag och snäpplås av mässing.
Handtag av brunt läder.
Visning: Digital
Köparprovision:
Kategori Motorcyklar, Bilar och Mopeder: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK
Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.
Åldersrelaterat slitage bl.a märken och repor.
Trä och kork.
Handtag av brunt läder.
Visning: Digital
Köparprovision:
Övrigt: 25 % + 80 SEK