KYLLÅDA FÖR BIL, ca 1930-tal.

KYLLÅDA FÖR BIL, ca 1930-tal.
4491553. KYLLÅDA FÖR BIL, ca 1930-tal.

Trä och kork.
Beslag och snäpplås av mässing.
Handtag av brunt läder.

Visning: Digital
Köparprovision:
Kategori Motorcyklar, Bilar och Mopeder: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.

Åldersrelaterat slitage bl.a märken och repor.

Tema

Storsamlaren Liljegren - Del 3

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä och kork.
Handtag av brunt läder.

Visning: Digital
Köparprovision:
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Tema

Antal besök: 530