MATBEHÅLLARE, Zodiac, lackarbete, Burma, 1900-tal.

4491092. MATBEHÅLLARE, Zodiac, lackarbete, Burma, 1900-tal.

Cylinderformadm 4 delar med figurativ dekor av Zodiacen.
Diameter ca 16, höjd 15 cm.

Bruksslitage, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 16, höjd 15 cm.

Bruksslitage, torrsprickor.

Antal besök: 147