SKVALLERSPEGEL, 1800-/1900-tal.

449094. SKVALLERSPEGEL, 1800-/1900-tal.

Bemålad plåt. Längd på spegeldel ca 30 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall. Rostangrepp. En spegel med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 732