SIDOBORD, 1 par, vitmålade, bambuimitation, 1900-tal.

4490746. SIDOBORD, 1 par, vitmålade, bambuimitation, 1900-tal.

Längd 50, bredd 34, höjd 53 cm.

Bruksslitage, färgskav, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 242