ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, textilklädsel, 1900-tal.

4490738. ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, textilklädsel, 1900-tal.

Längd 85, bredd 80, sitthöjd 38, höjd 96 cm.

Bruksslitage, omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 274