SATSBORD, 2 delar, intarsia, bok, 1900-talets mitt.

4490693. SATSBORD, 2 delar, intarsia, bok, 1900-talets mitt.

Längd 45, bredd 32, höjd 50 cm.

Bruksslitage, mindre fanderskada på ett bord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 325