SERVERINGSVAGN glas/ metall.

SERVERINGSVAGN glas/ metall.
4490679. SERVERINGSVAGN glas/ metall.

Höjd 65 cm, bredd 52 cm, längd 82 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 312