STOLAR, 1 par, "Zen lounge", Gärsnäs, 1900/2000-tal.

4490568. STOLAR, 1 par, "Zen lounge", Gärsnäs, 1900/2000-tal.

Längd 67, bredd 62, sitthöjd 42, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 208