SKOLPLANSCH, Andreasen & Lachmann Lith, Från järnåldern.

4490390. SKOLPLANSCH, Andreasen & Lachmann Lith, Från järnåldern.

Ca 98 x 74 cm.

Slitage, skador, blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 98 x 74 cm.

Slitage, skador, blekt.

Antal besök: 181