SOFFBORD, med klaffar, Carlsson & Co, Bengtsfors, 1900/2000-tal.

4490317. SOFFBORD, med klaffar, Carlsson & Co, Bengtsfors, 1900/2000-tal.

Tidningshylla i rotting. På hjul.
Ca 65x94 cm exkl. klaffar, ca 65x138 cm inkl. klaffar.
Höjd ca 56 cm.

Bruksslitage, skav & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 56 cm.

Bruksslitage, skav & märken.

Antal besök: 217