ÅKE AXELSSON. Stol, "S 217", Gärsnäs, modellen formgiven 1963, bok.

4490209. ÅKE AXELSSON. Stol, "S 217", Gärsnäs, modellen formgiven 1963, bok.

Höjd 45 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Smärre torrsprickor i lädret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Antal besök: 238