NATTDUKSBORD, ett par, "Casino", Sven Engström & Gunnar Myrstrand, Tingströms, 1900-talets mitt.

449010. NATTDUKSBORD, ett par, "Casino", Sven Engström & Gunnar Myrstrand, Tingströms, 1900-talets mitt.

Teak. Låda. Brännmärkta. Längd ca. 50, bredd 47, höjd, 59 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 896