ULF HÅRDNER. Kustvy, olja på duk, signerad.

4489954. ULF HÅRDNER. Kustvy, olja på duk, signerad.

Bildmått 24 x 19 cm.
Rammått 34 x 28,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 24 x 19 cm.
Rammått 34 x 28,5 cm.

Antal besök: 257