MADELEINE PYK. La Campanette ur serien bilder från Provence, färglitografi, signerad och numrerad 3432/5000.

448988. MADELEINE PYK. La Campanette ur serien bilder från Provence, färglitografi, signerad och numrerad 3432/5000.

Bladmått 64 x 49 cm.

Oramad.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 64 x 49 cm.

Oramad.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 467