KRYDDHYLLA, trä, 18/1900-tal.

KRYDDHYLLA, trä, 18/1900-tal.
4489855. KRYDDHYLLA, trä, 18/1900-tal.

9 st lådor varav en lite större, målat kryddnamn på varje låda, bredd ca 26,5 och höjd 33,5 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 422