GOLVLAMPA, metall, "Elidus", design Hans Agne Jakobsson, 1900-talets andra hälft.

448984. GOLVLAMPA, metall, "Elidus", design Hans Agne Jakobsson, 1900-talets andra hälft.

Justerbar höjd, ledad arm
Maximal höjd 121 cm.

Bruksslitage, raster skadat.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Justerbar höjd, ledad arm
Maximal höjd 121 cm.

Bruksslitage, raster skadat.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 2 790