YRJÖ EDELMANN. "Heaven and ocean", mapp med 2 st färglitografier, signerade och numrerade 863/1500.

448975. YRJÖ EDELMANN. "Heaven and ocean", mapp med 2 st färglitografier, signerade och numrerade 863/1500.

Bladmått 61 x 44 cm.

oramat.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 61 x 44 cm.

oramat.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 586