STOLAR, 7 st, engelsk stil, 1900-tal.

44896. STOLAR, 7 st, engelsk stil, 1900-tal.

Mahogny.

Slitage. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny.

Slitage. Smärre skador.

Antal besök: 857