TAKLAMPA, jugend, koppar och glas, tidigt 1900-tal.

448955. TAKLAMPA, jugend, koppar och glas, tidigt 1900-tal.

Diameter 24, höjd 30 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24, höjd 30 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 629