BÖRJE HUGO NILSSON. Jesus vid skeppsnöd, olja på duk, signerad och daterad 1968.

448918. BÖRJE HUGO NILSSON. Jesus vid skeppsnöd, olja på duk, signerad och daterad 1968.

58 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 41 cm.

Antal besök: 589