SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
4489128. SLAGBORD, 1800-tal.

Målat slagbord med dubbla grindar och slag Renoverat och kompletterat, sekundär målning.

Höjd: 73,5 cm
Bredd: 34-163 cm
Längd: 103 cm.

Bruks- och åldersbaserat slitage, renoverat och kompletterat, sekundär målning.

Gör en kostnadsfri värdering!
4489128. SLAGBORD, 1800-tal.

Höjd: 73,5 cm
Bredd: 34-163 cm
Längd: 103 cm.

Antal besök: 710