LISS ERIKSSON. Skulptur, terrakotta, monogramsignerad.

4488912. LISS ERIKSSON. Skulptur, terrakotta, monogramsignerad.

Höjd 8.5, längd 13 cm.

Smärre slitage.

Liss Eriksson (1919–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8.5, längd 13 cm.

Smärre slitage.

Liss Eriksson (1919–2000)

Antal besök: 509